CERANO - Wanna wolnostojąca z lanego marmuru Valeria, prawa - biały mat - 150x80 cm
Kod: CER-8050BD80382
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Odlewany marmur
Marmur lany to mieszanka zmielonego marmuru i specjalnej żywicy. Charakteryzuje się solidną, zwartą i gładką strukturą. Powierzchnia pokryta jest ochronną warstwą żelkotu, która zwiększa odporność na wilgoć, brud i chemikalia. Powierzchnia jest twarda, wytrzymała i odporna na zarysowania oraz normalne obciążenia mechaniczne. Ponadto, nieprzepuszczalna i nieporowata struktura zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.
Odporność na promieniowanie UV
Odporność na promieniowanie UV zapewniona jest dzięki zastosowaniu stabilizatorów UV, wysokiej jakości pigmentów i kontrolowanej technologii produkcji, które ograniczają degradację materiału i zmiany koloru podczas długotrwałego działania promieniowania UV.
Zintegrowany, smukły przelew
Przelew jest stałym elementem wanny z odlewanego marmuru i powstaje bezpośrednio w formie odlewniczej, co oznacza, że nie jest konieczny montaż całego zestawu wannowego, a jedynie odpływu. Dzięki smukłej konstrukcji, wąski otwór przelewowy jest dyskretny i nie zaburza czystych linii wanny.
Zawór typu klik-klak
Korek Click-clack służy do otwierania i zamykania odpływu w zlewach i wannach za pomocą jednego naciśnięcia palca. Po naciśnięciu korka odpływ zamyka się i zatrzymuje wodę, a po ponownym naciśnięciu otwiera się i umożliwia jej odpływ do syfonu. Po odkręceniu korka odpływ i syfon można łatwo wyczyścić od góry. To skuteczne i czyste rozwiązanie.
Elastyczna rura odpływowa
Elastyczna rura spustowa syfonu wannowego pozwala na łatwe i szybkie podłączenie syfonu do rury spustowej oraz ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.
7-letnia gwarancja
Oferujemy siedmioletnią gwarancję na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długie lata. Dodatkowo, nasza usługa premium gwarantuje, że wszelkie pytania i potrzeby zostaną rozwiązane szybko i sprawnie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wanny wolnostojące narożne |
|---|---|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga: | 109 kg |
| EAN: | 8595725699032 |
| Kolor: | Biały |
| Długość: | 150 cm |
| Instalacja: | Prawy narożnik |
| Materiał: | Marmur lany |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Seria: | Valeria |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Pojemność: | 225 litrów |
| Przelew: | Tak |
| Kształt: | Owalna |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Odpływ w zestawie: | Tak |
| Kolor odpływu: | Biała |
| Odpływ: | na środku |
| Tylna strona: | Otevřená |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Nośność wanny: | Do 1000 kg |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
