CERANO - Stojak metalowy Trionfo - biały mat - 45x90x25 cm
Kod: CER-177
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
- produkt wyprodukowany w Unii Europejskiej
- 3 lata gwarancji
- specjalna stal twarda
Trionfo to praktyczne i wydajne rozwiązanie do przechowywania i organizowania ręczników i ręczników kąpielowych. Trionfo został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wzornictwie, jego stonowany wygląd i wybór białego lub czarnego koloru pozwalają na łatwe dopasowanie do różnych wnętrz . Dzięki trzem sekcjom zapewnia wystarczającą pojemność dla ręczników całej rodziny, a sekcje są od siebie oddzielone, dzięki czemu ręczniki lepiej schną. Wysokiej jakości stal wraz z pięcioletnią gwarancją zapewniają długą żywotność, a ponadto jest to produkt europejski .
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stojaki i wieszaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 8594215981886 |
| Kolor: | Biały |
| Głębokość: | 25 cm |
| Instalacja: | Na postavení |
| Szerokość: | 45 cm |
| Kształt: | Kanciasty |
| Wysokość: | 90 cm |
| Materiał: | Stal |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
