CERANO - Brodzik prostokątny Soto - akrylowy - biały połysk - 120x80x5 cm
Kod: CER-425557
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Akrylan
Akryl sanitarny to lekki, nieporowaty materiał do produkcji wanien, brodzików i innych elementów wyposażenia łazienek. Ma naturalnie ciepłą powierzchnię, dobrze utrzymuje temperaturę wody, jest znacznie lżejszy niż stal czy lany marmur, jest łatwy w utrzymaniu, odporny na brud, kamień i bakterie, a drobne zarysowania można polerować.
Uniwersalny montaż
Dzięki centralnemu odpływowi, spadkowi i widocznej z każdej strony konstrukcji, wannę można zamontować po prawej lub lewej stronie i z łatwością dopasować do dostępnej przestrzeni i indywidualnych wymagań łazienki.
Idealnie czysty
PerfectClean to powłoka powierzchniowa o właściwościach hydrofobowych i antypoślizgowych, która ułatwia czyszczenie, ogranicza gromadzenie się brudu i pomaga utrzymać produkty w czystości i higienie na dłużej. Aby zachować te właściwości, zalecamy stosowanie środków czyszczących z naszej oferty.
Powierzchnia antypoślizgowa
Powierzchnia brodzika ma delikatnie chropowatą fakturę, która zwiększa bezpieczeństwo podczas kąpieli, pomaga zmniejszyć ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni i przyczynia się do większego bezpieczeństwa w łazience.
Ultra-Płyta
Niewielka wysokość brodzika zapewnia komfortowe wejście pod prysznic, niezawodny odpływ wody, a jednocześnie nie zaburza czystego wyglądu łazienki. Pomimo niskiego profilu, brodzik zachowuje wysoką wytrzymałość i trwałość.
Opcje instalacji
W zależności od dostępnej przestrzeni, można umieścić brodzik na podłodze, pod ścianą lub wpuszczać go w podłogę. Aby wybrać najodpowiedniejszą metodę montażu, należy wziąć pod uwagę opcje techniczne, potrzeby i preferencje, a także estetykę. Brodzik ten oferuje wszystkie możliwe opcje i jest uniwersalny.
Odprowadzanie wody
Konstrukcja brodzika umożliwia płynne i szybkie odprowadzanie wody do syfonu, dzięki czemu woda nie gromadzi się na jego powierzchni, mniej rozprzestrzenia się po całej łazience, a jego delikatnie szorstka faktura lepiej spełnia swoją funkcję bezpieczeństwa.
Możliwość czyszczenia odpływu od góry
Zawiasowa pokrywa syfonu została zaprojektowana tak, aby nie zakłócać estetyki brodzika, a jednocześnie umożliwiała łatwy dostęp do syfonu, co pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie. Syfon z wyjmowanym wkładem czyszczącym nie jest dołączony do brodzika i należy go zakupić osobno.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prostokątne brodziki szerokość 70 - 90 cm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 16.5 kg |
| EAN: | 8595725600069 |
| Kolor: | Biały |
| Głębokość: | 80 cm |
| Materiał: | Akryl |
| Seria: | Soto |
| Szerokość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokąt |
| Wysokość: | 5 cm |
| Nośność: | 180 kg |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszcząca |
| Instalacja: | Na posadzkę/cokół/w podłogę |
| Średnica odpływu: | 9 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
