CERANO - Zestaw wannowy sterowany kablem 6/4" - wtyczka 72mm - bez syfonu - matowa czerń - 60 cm
Kod: CER-676681
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Czyszczenie od góry
System, który sprawia, że czyszczenie syfonu jest szybkie i łatwe. To prosty sposób na utrzymanie produktu w idealnym stanie przez długi czas.
Kurtka
Materiał jest lekki, trwały i łatwy w utrzymaniu. Dzięki odporności na wilgoć i chemikalia doskonale sprawdzi się w łazience, zapewniając jednocześnie długą żywotność i niezawodność.
Kurtka
Produkt wyposażony jest w standardowe przyłącze gwintowane 6/4", które zapewnia kompatybilność z zestawami wannowymi, odpływami i syfonami oraz ułatwia ich wzajemne łączenie.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy wannowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8596705046884 |
| Kolor: | Czarna |
| Długość: | 60 cm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar korka: | 72 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Uchwyt sterujący: | Plastik / Czarna |
| Korek spustowy: | Plastik / Czarna |
| Gwint: | 6/4" |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
