CERANO - Zawór przyłączeniowy grzejnikowy z głowicą termostatyczną - podłączenie centralne 50mm - biały połysk
Kod: CER-015-S
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
- Zawór łączy zasilanie i powrót w jedną całość, zasilanie znajduje się po stronie głowicy.
- Podłączenie do grzejnika 1/2" w rozstawie 50 mm.
- Rozmiar głowicy termostatycznej M30×1,5, zakres temperatur: 6-28°C
- Zawiera zaciski PEX 16x2 mm i CU 15 mm
- Maksymalna temperatura 110°
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy przyłączeniowe i rozety maskujące |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5907798792191 |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | błyszcząca |
| Typ: | Przyłącze środkowe 50 mm |
| Moc: | středové připojení 50mm |
| Głowica termostatyczna: | Tak |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
