CERANO - Zawór przyłączeniowy grzejnikowy bez głowicy termostatycznej - przyłącze centralne 50mm - połysk biały
Kod: CER-CZ-96-B15-S
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Zawór montowany jest na grzejniku o rozstawie osi przyłączy 50 mm i służy do regulacji przepływu ciepłej wody użytkowej poprzez sterowanie ręczne (głowica termiczna nie jest zawarta w tej wersji).
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy przyłączeniowe i rozety maskujące |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5907798720095 |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | błyszcząca |
| Typ: | Středové připojení 50mm |
| Moc: | středové připojení 50mm |
| Termostatická hlavice: | Ne |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Zakres temperatur: | 6-28°C |
| Zawór obrotowy: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
