CERANO - Zawór przyłączeniowy grzejnikowy bez głowicy termostatycznej - podłączenie centralne 50mm - mat czarny
Kod: CER-CZ-96-C15-S
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Zawór montowany jest na grzejniku o rozstawie osi przyłączy 50 mm i służy do regulacji przepływu ciepłej wody użytkowej poprzez sterowanie ręczne (głowica termiczna nie jest zawarta w tej wersji).
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zestawy przyłączeniowe i rozety maskujące |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5907798720101 |
| Kolor: | Czarna |
| Typ: | Przyłącze środkowe 50 mm |
| Moc: | středové připojení 50mm |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Zakres temperatur: | 6-28°C |
| Zawór obrotowy: | Tak |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
