CERANO - Wanna akrylowa wolnostojąca Bianco, lewa - biały mat - 170x79 cm
Kod: CER-477806
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Akrylan
Akryl sanitarny to lekki, nieporowaty materiał do produkcji wanien, brodzików i innych elementów wyposażenia łazienek. Ma naturalnie ciepłą powierzchnię, dobrze utrzymuje temperaturę wody, jest znacznie lżejszy niż stal czy lany marmur, jest łatwy w utrzymaniu, odporny na brud, kamień i bakterie, a drobne zarysowania można polerować.
Odporność na promieniowanie UV
Odporność na promieniowanie UV zapewniona jest dzięki zastosowaniu stabilizatorów UV, wysokiej jakości pigmentów i kontrolowanej technologii produkcji, które ograniczają degradację materiału i zmiany koloru podczas długotrwałego działania promieniowania UV.
Zintegrowany, smukły przelew
Przelew jest trwale zintegrowany z konstrukcją wanny, więc nie ma potrzeby jego oddzielnego montażu – wystarczy zamontować odpływ wanny. Dzięki wąskiej konstrukcji przelew jest bardzo dyskretny i nie zakłóca ogólnego wyglądu wanny.
Zawór typu klik-klak
Korek Click-clack służy do otwierania i zamykania odpływu w zlewach i wannach za pomocą jednego naciśnięcia palca. Po naciśnięciu korka odpływ zamyka się i zatrzymuje wodę, a po ponownym naciśnięciu otwiera się i umożliwia jej odpływ do syfonu. Po odkręceniu korka odpływ i syfon można łatwo wyczyścić od góry. To skuteczne i czyste rozwiązanie.
Elastyczna rura odpływowa
Elastyczna rura spustowa syfonu wannowego pozwala na łatwe i szybkie podłączenie syfonu do rury spustowej oraz ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.
7-letnia gwarancja
Oferujemy siedmioletnią gwarancję na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długie lata. Dodatkowo, nasza usługa premium gwarantuje, że wszelkie pytania i potrzeby zostaną rozwiązane szybko i sprawnie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wanny wolnostojące narożne |
|---|---|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga: | 61 kg |
| EAN: | 8595725611652 |
| Kolor: | Biały |
| Długość: | 170 cm |
| Instalacja: | Lewy narożnik |
| Materiał: | Akryl |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Seria: | Bianco |
| Szerokość: | 79 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Pojemność: | 262 litrów |
| Przelew: | Tak |
| Grubość akrylu i włókna szklanego: | 8 mm |
| Grubość akrylu: | 5 mm |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Osłona przelewu: | Nie w zestawie |
| Odpływ w zestawie: | Tak |
| Kolor odpływu: | Chrom |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Odpływ: | na środku |
| Tylna strona: | Pełna |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Nośność wanny: | Do 500 kg |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
