CERANO - Wanna wolnostojąca z lanego marmuru Antonia - biały mat - 170x75cm
Kod: CER-417524
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Odlewany marmur
Marmur lany to mieszanka zmielonego marmuru i specjalnej żywicy. Charakteryzuje się solidną, zwartą i gładką strukturą. Powierzchnia pokryta jest ochronną warstwą żelkotu, która zwiększa odporność na wilgoć, brud i chemikalia. Powierzchnia jest twarda, wytrzymała i odporna na zarysowania oraz normalne obciążenia mechaniczne. Ponadto, nieprzepuszczalna i nieporowata struktura zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.
Odporność na promieniowanie UV
Odporność na promieniowanie UV zapewniona jest dzięki zastosowaniu stabilizatorów UV, wysokiej jakości pigmentów i kontrolowanej technologii produkcji, które ograniczają degradację materiału i zmiany koloru podczas długotrwałego działania promieniowania UV.
Zintegrowany, smukły przelew
Przelew jest stałym elementem wanny z odlewanego marmuru i powstaje bezpośrednio w formie odlewniczej, co oznacza, że nie jest konieczny montaż całego zestawu wannowego, a jedynie odpływu. Dzięki smukłej konstrukcji, wąski otwór przelewowy jest dyskretny i nie zaburza czystych linii wanny.
Zawór typu klik-klak
Korek Click-clack służy do otwierania i zamykania odpływu w zlewach i wannach za pomocą jednego naciśnięcia palca. Po naciśnięciu korka odpływ zamyka się i zatrzymuje wodę, a po ponownym naciśnięciu otwiera się i umożliwia jej odpływ do syfonu. Po odkręceniu korka odpływ i syfon można łatwo wyczyścić od góry. To skuteczne i czyste rozwiązanie.
Elastyczna rura odpływowa
Elastyczna rura spustowa syfonu wannowego pozwala na łatwe i szybkie podłączenie syfonu do rury spustowej oraz ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.
7-letnia gwarancja
Oferujemy siedmioletnią gwarancję na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długie lata. Dodatkowo, nasza usługa premium gwarantuje, że wszelkie pytania i potrzeby zostaną rozwiązane szybko i sprawnie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wolnostojące wanny |
|---|---|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga: | 134 kg |
| EAN: | 8594215988236 |
| Kolor: | Biały |
| Długość: | 170 cm |
| Instalacja: | Szabadon álló |
| Materiał: | Marmur lany |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Seria: | Antonia |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Pojemność: | 282 litrów |
| Przelew: | Tak |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Osłona przelewu: | Nie w zestawie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Odpływ w zestawie: | Tak |
| Kolor odpływu: | Biała |
| Odpływ: | na środku |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Nośność wanny: | Do 1000 kg |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Lista dyskusji

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
