CERANO - Zlewozmywak ceramiczny Liberto - nablatowy - biały połysk - 50x36,5 cm
Kod: CER-477002
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Ceramika
Ceramika sanitarna wykonana jest z szamotu lub porcelany pokrytej warstwą szkliwa, które po wypaleniu tworzy gładką, błyszczącą lub matową powierzchnię. Szkliwo jest nienasiąkliwe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, środki czyszczące i zmiany temperatury, a na powierzchni nie rozwijają się bakterie. Ceramika nadaje się do recyklingu.
Idealnie czysty
PerfectClean to powłoka powierzchniowa o właściwościach hydrofobowych i antypoślizgowych, która ułatwia czyszczenie, ogranicza gromadzenie się brudu i pomaga utrzymać produkty w czystości i higienie na dłużej. Aby zachować te właściwości, zalecamy stosowanie środków czyszczących z naszej oferty.
Odporność na promieniowanie UV
Odporność na promieniowanie UV zapewniona jest dzięki zastosowaniu stabilizatorów UV, wysokiej jakości pigmentów i kontrolowanej technologii produkcji, które ograniczają degradację materiału i zmiany koloru podczas długotrwałego działania promieniowania UV.
5-letnia gwarancja
Udzielamy pięcioletniej gwarancji na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długi czas. Ponadto, nasze usługi premium gwarantują szybką i sprawną odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby. To połączenie gwarantuje, że Twoje doświadczenie z produktem zawsze będzie najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Umywalki nablatowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga: | 12 kg |
| EAN: | 8595725610846 |
| Kolor: | Biały |
| Głębokość: | 36,5 cm |
| Instalacja: | Na blat |
| Materiał: | Ceramika |
| Wykończenie powierzchni: | błyszcząca |
| Seria: | Liberto |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokąt |
| Przelew: | Nie |
| Otwór pod baterię: | Ne |
| Instalacja: | Nablatowa |
| Wysokość: | 12,5 cm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
