CERANO - Umywalka z lanego marmuru Lyra - blat - czarny mat - 54x34 cm
Kod: CER-WB14B
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Odlewany marmur
Marmur lany to mieszanka zmielonego marmuru i specjalnej żywicy. Charakteryzuje się solidną, zwartą i gładką strukturą. Powierzchnia pokryta jest ochronną warstwą żelkotu, która zwiększa odporność na wilgoć, brud i chemikalia. Powierzchnia jest twarda, wytrzymała i odporna na zarysowania oraz normalne obciążenia mechaniczne. Ponadto, nieprzepuszczalna i nieporowata struktura zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.
Mata
Matowa powierzchnia umywalek nie odbija światła, co zapewnia spokojniejszą i bardziej relaksującą atmosferę, a jednocześnie subtelny, a zarazem elegancki design. Powierzchnia ta jest praktyczna, ponieważ odciski palców i zacieki z wody nie są na niej tak widoczne, co znacznie ułatwia późniejszą konserwację i utrzymanie jej w czystości.
Idealnie czysty
PerfectClean to powłoka powierzchniowa o właściwościach hydrofobowych i antypoślizgowych, która ułatwia czyszczenie, ogranicza gromadzenie się brudu i pomaga utrzymać produkty w czystości i higienie na dłużej. Aby zachować te właściwości, zalecamy stosowanie środków czyszczących z naszej oferty.
Odporność na promieniowanie UV
Odporność na promieniowanie UV zapewniona jest dzięki zastosowaniu stabilizatorów UV, wysokiej jakości pigmentów i kontrolowanej technologii produkcji, które ograniczają degradację materiału i zmiany koloru podczas długotrwałego działania promieniowania UV.
5-letnia gwarancja
Udzielamy pięcioletniej gwarancji na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długi czas. Ponadto, nasze usługi premium gwarantują szybką i sprawną odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby. To połączenie gwarantuje, że Twoje doświadczenie z produktem zawsze będzie najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Umywalki nablatowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga: | 4.5 kg |
| EAN: | 8594215983378 |
| Kolor: | Czarna |
| Głębokość: | 34 cm |
| Instalacja: | Na blat |
| Materiał: | Marmur lany |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Seria: | Lyra |
| Szerokość: | 54 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Wysokość: | 10,5 cm |
| Przelew: | Nie |
| Otwór pod baterię: | Ne |
| Kształt: | Owalny |
| Instalacja: | Nablatowa |
| Odpływ w zestawie: | Nie |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
