CERANO - Syfon wannowy 6/4" - elastyczny - DN40/50
Kod: CER-479167
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Wychwytuje nieprzyjemne zapachy
Odpływ wyposażony jest w syfon, którego zadaniem jest odprowadzenie zużytej wody i jednocześnie zapewnienie skutecznej ochrony przed powrotem nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Komfort użytkowania i wysoki poziom higieny.
Elastyczna rura odpływowa
Elastyczna rura spustowa syfonu wannowego pozwala na łatwe i szybkie podłączenie syfonu do rury spustowej oraz ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.
Kurtka
Produkt wyposażony jest w standardowe przyłącze gwintowane 6/4", które zapewnia kompatybilność z zestawami wannowymi, odpływami i syfonami oraz ułatwia ich wzajemne łączenie.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syfony wannowe |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8595725612536 |
| Kolor: | Szary |
| Długość: | 95 cm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał: | Plast |
| Rozmiar gwintu: | 1 1/2" |
| Średnica odpływu: | Ø 40 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
