CERANO - Syfon brodzikowy - krótki - 90mm - DN40 - kołnierz ze stali nierdzewnej
Kod: CER-414764
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Czyszczenie od góry
System, który sprawia, że czyszczenie syfonu jest szybkie i łatwe. To prosty sposób na utrzymanie produktu w idealnym stanie przez długi czas.
Uszczelka TPE/EVA
Syfon wyposażony jest w czarną uszczelkę TPE i białą płaską uszczelkę EVA. TPE (elastomer termoplastyczny) i EVA (octan etylenu i winylu) to trwałe materiały zapewniające niezawodne i szczelne uszczelnienie.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syfony do brodzików prysznicowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594215987499 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wysokość: | 6 cm |
| Do odpływu z klapką: | Tak |
| Uszczelka: | TPE/EVA |
| Średnica zewnętrzna: | 11,8 cm |
| Syfon w zestawie: | 6 cm |
| Średnica przyłącza: | DN40 |
| Wykończenie powierzchni: | Biały mat |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
