CERANO - Syfon brodzikowy 90mm - Flexi - DN40 - czarna nakładka
Kod: CER-428950
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Czyszczenie od góry
System, który sprawia, że czyszczenie syfonu jest szybkie i łatwe. To prosty sposób na utrzymanie produktu w idealnym stanie przez długi czas.
Elastyczna rura odpływowa
Elastyczna rura spustowa syfonu wannowego pozwala na łatwe i szybkie podłączenie syfonu do rury spustowej oraz ułatwia montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syfony do brodzików prysznicowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.44 kg |
| EAN: | 8595725602247 |
| Kolor: | Czarna |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Pokrywa odpływu: | Tak |
| Średnica syfonu: | 9 cm |
| Długość rozpiętości: | 35-85 cm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
