CERANO - Syfon meblowy, oszczędzający miejsce, z syfonem - 5/4", odpływ 32-50 mm - szary
Kod: CER-478165
za wysyłkę my.



Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wątek 5/4
Produkt wyposażony jest w przyłącze gwintowane 5/4", które jest zgodne ze standardem i gwarantuje kompatybilność z odpływami i syfonami zlewozmywakowymi wyposażonymi w nakrętkę łączącą 5/4", pasującą do większości typów zlewozmywaków.
Zmienny adapter gumowy
W zestawie znajduje się gumowy adapter umożliwiający łatwe podłączenie do rur kanalizacyjnych o średnicy od 32 do 50 mm, dzięki czemu syfon jest uniwersalnie kompatybilny z najczęściej stosowanymi średnicami rur kanalizacyjnych.
Regulowana długość/wysokość
Elastyczna konstrukcja syfonu pozwala na regulację długości i wysokości przyłącza, dostosowując je do konkretnej instalacji. Syfon dostosowuje się do różnych warunków i oszczędza czas instalacji.
Wychwytuje nieprzyjemne zapachy
Odpływ wyposażony jest w syfon, którego zadaniem jest odprowadzenie zużytej wody i jednocześnie zapewnienie skutecznej ochrony przed powrotem nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Komfort użytkowania i wysoki poziom higieny.
Możliwość czyszczenia od dołu
Syfon został zaprojektowany tak, aby umożliwić wygodne czyszczenie od dołu, bez konieczności demontażu całego systemu. Zdejmowana dolna pokrywa sprawia, że konserwacja jest szybka, łatwa i higieniczna.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sifony meblowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8595725612468 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszcząca |
| Rozmiar gwintu: | 5/4" |
| Średnica odpływu: | 32 - 50 mm |
| Uszczelka w zestawie: | Tak |
| Regulowana długość: | Tak |
| Regulowana wysokość: | Tak |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
