Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
4323 ocen
5
3937x
4
243x
3
80x
2
22x
1
41x
Zostaw ocenę
Lista ocen
IF
Iveta Fonioková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
8.10.2022
LV
Lubomir Vacek
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
8.10.2022
TB
Tomáš Běhunek
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.10.2022
IR
Iveta Rybková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.10.2022
VK
Věra Kučerová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.10.2022
bardzo zadowoleni z obsługi, niestety tak trafiliśmy i towaru nie było na magazynie, ale w ciągu 3 tygodni dotarł,
transport dobrze zabezpieczony, również elementami ochronnymi
ML
Markéta Langová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.10.2022
MF
Michal Frnka
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.10.2022
GS
Gabriela Svobodníková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
6.10.2022
AK
Alena Karaskova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
6.10.2022
IN
Ivana Nechvílová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
6.10.2022
JG
Jaroslav Gurovič
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
5.10.2022
Wszystko w porządku
IT
Ivan Toth
Ocena sklepu to 4 na 5 gwiazdek.
|
4.10.2022
3 płyty odklejone chyba przy pakowaniu albo transporcie, 1 zawias wygięty, wszystko dało się naprawić, następnym razem trzeba poświęcić więcej uwagi Dziękuję Totzh
LC
Libor Crlik
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
MČ
Martina Čaputová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
Jestem zadowolona
MK
Miluše Korbelová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
PL
Petr Langr
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
JP
Jan Pavel
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
IB
Ivana Buriánová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
V
Veronika B.
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
3.10.2022
JČ
Jaroslav Červinka
Ocena sklepu to 3 na 5 gwiazdek.
|
2.10.2022
Sklep super, dostawa w porządku, parametry produktów są niepełne, regulowany rozstaw jest fajny, tylko nie podano maksymalnego rozstawu, u mnie wyszło to na styk, tylko jedna śruba zamiast dwóch do uchwytu drążka, słuchawka nie jest idealna, fajne jest to, że jest lekka, trzy strumienie, chyba oszczędna, tylko przy tej większej średnicy środek jest martwy.
