Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
4323 ocen
5
3937x
4
243x
3
80x
2
22x
1
41x
Zostaw ocenę
Lista ocen
JD
Josef Divácký
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
13.11.2022
ZM
Zdeňka Meixnerová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
13.11.2022
LŠ
Lenka Šilberská
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
13.11.2022
Szybka obsługa. Stojak jest super, jestem zadowolona.
T
Trnková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
12.11.2022
VP
Vlasta Pekova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
12.11.2022
D
DZ
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
12.11.2022
Vše OK
JA
Jarmila Albertová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
12.11.2022
MD
Magdalena Dellová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
11.11.2022
Zadowolenie..
EŘ
Eva Řehova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
11.11.2022
Zadowolenie
M
Milan
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
11.11.2022
Zadowolony
DH
Dušan Havel
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
11.11.2022
JP
Jiří Pavlík
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
10.11.2022
PP
Pavel Pulec
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
10.11.2022
TA
Tomáš Arnold
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
10.11.2022
Towar szybko dostarczony i w idealnym stanie
KR
Klára Russfellová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
10.11.2022
zadowolenie
PH
Petra Horníková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
9.11.2022
ES
Eva Stojaníkovæ
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
9.11.2022
VW
Viktor Waldberg
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
7.11.2022
Jestem zadowolony zarówno z produktu, jak i z obsługi, zamówienie zostało zrealizowane szybko, łącznie z wysyłką i dostawą, nie mogę powiedzieć nic przeciwko
NŠ
Naděžda Števicova
Ocena sklepu to 3 na 5 gwiazdek.
|
7.11.2022
Dobry wieczór, nie jestem zadowolona z jakości produktu. Ktoś powinien sprawdzać, czy produkt jest dobrze wykonany i czy nie ma na nim jakichś wad, zanim wyśle się go klientowi. Dostawa w porządku.
BF
Bc. Jan Fréhar
(Administrator)
7.11.2022
Dzień dobry, niestety nie jest to możliwe. Codziennie wysyłamy setki zamówień i tysiące produktów, a dodatkowo czasami nie da się rozpakować towaru tak, aby nie uszkodzić opakowania. Oczywiście bardzo zależy nam na jakości i jeśli towar ma wadę, wymienimy go na nasz koszt. Dziękuję i życzę miłego dnia, Honza LIVERO
