Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
4323 ocen
5
3937x
4
243x
3
80x
2
22x
1
41x
Zostaw ocenę
Lista ocen
A
Alena H.
Ocena sklepu to 4 na 5 gwiazdek.
|
25.4.2022
Tego typu uszczelki nie dało się dostać nigdzie indziej, wielkie dzięki, jest perfekcyjna! Chyba jedyna uwaga - uszczelka była sklejona razem taśmami klejącymi i wyjęcie ich z niej było dość trudne (a mimo to klej w niektórych miejscach nawet został), więc następnym razem na pewno doceniłabym delikatniejszy sposób pakowania
LK
Ladislav Krejčí
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
25.4.2022
MČ
Miloš Černý
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
24.4.2022
IV
Ivana Vodochodská
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
24.4.2022
VK
Vladimír Kafka
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
24.4.2022
Jestem nad wyraz zadowolony!!!
PH
Pavla Hošková
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
Przesyłka została dostarczona bardzo szybko, bez wad, polecam
PŠ
Petra Šamalová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
DP
Dáša Pychova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
DT
Dagmar Tumova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
Towar mi się podoba, termin dostawy został dotrzymany. Jestem zadowolona.
A
Alena
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
Jestem zadowolona!
PM
Petra Marešová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
JR
Jiří Rada
Ocena sklepu to 3 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
Produkty są w porządku, ale czas dostawy był jak na mój gust ekstremalnie długi. Kiedy napisałem maila, jak długo to będzie trwało, odpisali mi, że w tym tygodniu będzie wysyłka, ale wysłali to dopiero po około 14 dniach i łącznie trwało to prawie miesiąc.
LR
Liběna Rozmanitová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
5
L
Lucie
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.4.2022
Jestem zadowolona, towar przyszedł dobrze zapakowany, nieuszkodzony i chcę wspomnieć… odnoszę się do recenzji pana Mojmíra… fakturę znajdzie pan w e-mailu w załączniku. To dziś całkiem normalne, gdy człowiek przypadkiem jej potrzebuje, po prostu ją drukuje. Jedyne, co musiałam chyba rozwiązać, to to, że w zamówieniu napisałam uwagę, że proszę o dostarczenie kilka dni później, a mimo to paczka przyszła do mnie od razu po zamówieniu. To też dało się rozwiązać, przedłużyłam odbiór przesyłki i wszystko było w porządku. Dziś regałek już świetnie służy.
MN
Marcela Novakova
Ocena sklepu to 4 na 5 gwiazdek.
|
22.4.2022
Jesteśmy zadowoleni, komunikacja dobra i cała reszta też.
DV
Danny Valášek
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
22.4.2022
