CERANO - Bateria wannowa Selma ścienna z akcesoriami - termostatyczna - obrotowa wylewka - matowa czerń
Kod: CER-605248
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Mieszacz termostatyczny
Bateria termostatyczna zawiera głowicę z elementem grzejnym, najczęściej woskowym lub bimetalicznym, który automatycznie reguluje stosunek wody ciepłej do zimnej i utrzymuje zadaną temperaturę 38°C. Wyższą temperaturę można ustawić, naciskając blokadę bezpieczeństwa STOP i obracając uchwyt od siebie. Przepływ wody jest regulowany za pomocą drugiego uchwytu.
Zalecenia dotyczące montażu
Nie używaj szczypiec SIKO ani innych szczypiec ząbkowanych do dokręcania nakrętek, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię. Zalecamy używanie narzędzi z płaskimi szczękami lub z zabezpieczeniem powierzchni, ewentualnie zabezpieczenie powierzchni taśmą podczas montażu.
Mosiądz
Mosiądz to stop miedzi i cynku, który charakteryzuje się wytrzymałością, trwałością i długowiecznością. Dzięki swoim właściwościom i podwyższonej odporności na korozję, nadaje się do produkcji armatury i akcesoriów łazienkowych.
Zawór sterujący
Bateria termostatyczna może kompensować normalne wahania ciśnienia i temperatury wody. Dla jej prawidłowego działania ważne jest, aby ciśnienie wody ciepłej i zimnej było jak najbardziej zrównoważone, najlepiej około 3 barów. W przypadku znacznej różnicy ciśnień, zaleca się zastosowanie regulatora ciśnienia lub zaworów zwrotnych w instalacji dystrybucyjnej, aby zapobiec przedostawaniu się wody przez wloty baterii.
AntiCalc
Anticalc w głowicach prysznicowych to środek zapobiegający osadzaniu się kamienia. Ogranicza on jego osadzanie się na specjalnych silikonowych i elastycznych dyszach głowic prysznicowych, z których łatwo usunąć osady i które mniej się zatykają podczas użytkowania.
5-letnia gwarancja
Udzielamy pięcioletniej gwarancji na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długi czas. Ponadto, nasze usługi premium gwarantują szybką i sprawną odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby. To połączenie gwarantuje, że Twoje doświadczenie z produktem zawsze będzie najwyższej jakości i bezproblemowe.
Prysznic ręczny to klasyczna słuchawka prysznicowa podłączona do elastycznego węża , który można swobodnie trzymać w dłoni podczas brania prysznica, a strumień wody można skierować w zależności od potrzeb.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łazienka |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| EAN: | 8595725695287 |
| Kolor: | Czarna |
| Głębokość: | 11,5 cm |
| Instalacja: | Ścienna |
| Materiał: | Mosiądz |
| Seria: | Selma |
| Szerokość: | 27,7 cm |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt: | Okrągły |
| Wysokość: | 72,6 cm |
| Głowica: | Ceramiczna |
| Typ baterii: | Wannowa |
| Zabezpieczenie przed poparzeniem: | Tak |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
