CERANO - Bateria wannowa ścienna Velea z akcesoriami - matowa czerń
Kod: CER-605272
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Mosiądz
Mosiądz to stop miedzi i cynku, który charakteryzuje się wytrzymałością, trwałością i długowiecznością. Dzięki swoim właściwościom i podwyższonej odporności na korozję, nadaje się do produkcji armatury i akcesoriów łazienkowych.
Zalecenia dotyczące montażu
Nie używaj szczypiec SIKO ani innych szczypiec ząbkowanych do dokręcania nakrętek, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię. Zalecamy używanie narzędzi z płaskimi szczękami lub z zabezpieczeniem powierzchni, ewentualnie zabezpieczenie powierzchni taśmą podczas montażu.
Obrotowa wylewka
Obrotowa wylewka służy jako przełącznik między prysznicem a napełnianiem wanny. W pozycji pod korpusem baterii, prysznic jest uruchamiany, a po obróceniu do przodu, wanna jest napełniana.
Wkład ceramiczny
Ceramiczna głowica to kluczowy element baterii, który reguluje przepływ i temperaturę wody. Wewnątrz znajdują się dwie precyzyjnie obrobione ceramiczne płytki – ruch dźwigni w górę lub w dół steruje przepływem, a ruch w lewo lub w prawo reguluje temperaturę. Ze względu na swoją twardość i wytrzymałość, ceramika zapewnia długą żywotność i doskonałą szczelność, jednak w celu ochrony płytek przed zanieczyszczeniami zaleca się stosowanie filtrów.
AntiCalc
Anticalc w głowicach prysznicowych to środek zapobiegający osadzaniu się kamienia. Ogranicza on jego osadzanie się na specjalnych silikonowych i elastycznych dyszach głowic prysznicowych, z których łatwo usunąć osady i które mniej się zatykają podczas użytkowania.
5-letnia gwarancja
Udzielamy pięcioletniej gwarancji na ten produkt, co oznacza, że możesz polegać na jego jakości i trwałości przez długi czas. Ponadto, nasze usługi premium gwarantują szybką i sprawną odpowiedź na wszelkie pytania i potrzeby. To połączenie gwarantuje, że Twoje doświadczenie z produktem zawsze będzie najwyższej jakości i bezproblemowe.
Prysznic ręczny to klasyczna słuchawka prysznicowa podłączona do elastycznego węża , który można swobodnie trzymać w dłoni podczas brania prysznica, a strumień wody można skierować w zależności od potrzeb.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łazienka |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| EAN: | 8595725695362 |
| Kolor: | Czarna |
| Długość: | 70 cm |
| Głębokość: | 22,5 cm |
| Instalacja: | Ścienna |
| Materiał: | Mosiądz |
| Seria: | Velea |
| Szerokość: | 22,5 cm |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt: | Okrągły |
| Głowica: | Ceramiczna |
| Instalacja: | Naścienna |
| Zabezpieczenie przed poparzeniem: | Nie |
| Rozstaw baterii: | 15 cm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
