CERANO - Elektryczny podgrzewacz ręczników Ramus, z wyświetlaczem - 160W - biały mat - 1400x30 mm
Kod: CER-683551
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Stal
Produkt wykonany jest z wysokiej jakości stali niskowęglowej, która jest trwała i odporna na korozję. Pozwala to na szybkie nagrzewanie pomieszczeń i zapewnia komfort cieplny.
Maksymalna temperatura pracy
Suszarka elektryczna osiąga maksymalną temperaturę roboczą 60°C, zapewniając efektywne suszenie prania bez ryzyka przegrzania. Temperatura ta jest idealna do szybkiego i delikatnego suszenia bez uszkadzania tkanin.
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Elektryczne suszarki do ręczników |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8596705049335 |
| Kolor: | Biały |
| Seria: | Ramus |
| Szerokość: | 3 cm |
| Typ: | Podłączenie elektryczne |
| Moc: | 160 W |
| Wysokość: | 140 cm |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
