CERANO - Siedzisko prysznicowe Oregon składane - połysk czarny - 39,3x35 cm
Kod: CER-661948
za wysyłkę my.



Opis szczegółowy produktu
Akcesorium wiszące
Nośność
Gwarancja 2 lata
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, a nasza usługa premium zapewnia szybką i skuteczną odpowiedź na wszelkie pytania lub potrzeby, dzięki czemu korzystanie z produktu będzie zawsze najwyższej jakości i bezproblemowe.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Części zamienne do kabin prysznicowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8595725699254 |
| Kolor: | Czarna |
| Głębokość: | 39,3 cm |
| Seria: | Oregon |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 4,9 cm |
| Zestaw montażowy: | Tak |
| Materiał: | UF |
| Maksymalna nośność: | 160 kg |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

CERANO: Najlepszy stosunek jakości do ceny
Z Cerano nadszedł czas, aby zaoferować Ci coś lepszego.
Nasze motto "Our Design, Your Life" to nie tylko slogan marketingowy, ale obietnica jakości i indywidualności. Każdy produkt marki Cerano został stworzony z dbałością o szczegóły, zgodnie z trendami i przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Wybierz z naszej oferty premium produkty marki Cerano i odkryj wyrafinowany design oraz wysoką jakość w uczciwej cenie.
Stylowy i przemyślany design
Ekskluzywność w niskiej cenie
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Zaufanie i niezawodność marki CERANO
